SPECIALISTA NÁKUPU s AJ – brigáda 20h/týdně Praha

12000 - 16000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste studentem VŠ (nejlépe ekonomického zaměření) a hledáte krátkodobou brigádu na následující 2 až 3 měsíce (20h/týdně)? Chtěli byste zjistit, jak funguje nákupní oddělení v nadnárodní společnosti? Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Pak hledáme právě Vás!! Nadnárodní obchodní společnost hledá do svého nákupního oddělení brigádníka na následující 2 až 3 měsíce na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU s AJ – brigáda 20h/týdně Praha (150-200 Kč/hod)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kvalifikace a zadávání dodavatelů do systému
  • zpracování nákupních dat a reportů v MS Excel
  • vkládání dat do interní systému
  • kontrola došlých faktur
  • administrativní podpora nákupního oddělení

Co požadujeme?

  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • německý jazyk velkou výhodou
  • MS Excel uživatelská znalost
  • chuť se učit novým věcem, komunikativnost

Co nabízíme?

  • brigádu na 2-3 měsíce (20 hod/týdně), DPP/DPČ
  • flexibilní pracovní dobu
  • místo výkonu práce: Praha 5
  • nástup: IHNED

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.