VEDOUCÍ DIVIZE CHEMISTRY

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte perspektivní uplatnění, kde budete zodpovědní za výsledky týmu konzultantů a budovat dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky? Ovládáte anglický nebo německý jazyk a jsou Vašimi silnými stránkami obchodní a manažerské dovednosti? Česká personální agentura s vybudovaným postavením na trhu hledá pro svoji divizi Chemistry nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ DIVIZE CHEMISTRY (od 40 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za tým v divizi Chemistry (zaměření na pozice v oblasti chemie, farmacie a potravinářství)
  • obchodní aktivity včetně hledání nových obchodních partnerů
  • účast na obchodních jednáních a pohovorech ve firmách
  • obsazování převážně manažerských pozic
  • aktivní práce s konzultanty – koučink, školení, další rozvoj týmu atd.
  • zodpovědnost za finanční plnění plánů týmu a jednotlivých konzultantů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti v obchodní činnosti se zodpovědností za plnění plánů
  • zkušenosti se zaškolováním podřízených/kolegů a vedením týmu
  • aktivní znalost AJ/NJ
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • zaměření na výsledky, cílevědomost
  • profesionální vystupování
  • ŘP (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné personální agentury s 16letou historií
  • motivující finanční ohodnocení (fix + provize)
  • auto i k soukromým účelům
  • odborný a profesní růst
  • zaškolení
  • vzdělávání
  • sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • místo výkonu práce: Brno - centrum

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.