SUPPLY CHAIN COORDINATOR

Neaktivní nabídka

až 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Rokycany

Jste organizačně schopný komunikativní člověk, který se nebojí mluvit německy? Získal/a jste zkušenosti v oblasti plánování výroby nebo logistiky? Jste aktivní řidič/ka? Pak hledáme právě Vás! Zahraniční společnost působící v automobilovém průmyslu hledá do svých řad nového kolegu nebo kolegyni na pozici: SUPPLY CHAIN COORDINATOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění 100 % spokojenosti zákazníka
  • Vyhodnocování dat od zákazníků a komunikace s nimi ohledně změn
  • Řešení logistických reklamací
  • Sledování skladových zásob
  • Spolupráce napříč odděleními
  • Práce se zákaznickými portály
  • Návštěvy u zákazníků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • Praxi v oblasti plánování výroby nebo logistiky
  • Středně pokročilou znalost německého jazyka – denní využití ústní i písemnou formou
  • Zodpovědnost, analytické myšlení
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Zajímavou příležitost v perspektivní společnosti s mnoholetou tradicí
  • Příspěvek na stravování a významná jubilea
  • Odměnu za 100 % docházku
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Moderní stravovací jídelnu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Jazykové kurzy – angličtina nebo němčina
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Rokycansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.