REFERENT NÁKUPU – ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

Jste absolvent školy se zaměřením na obchod či logistiku? Můžete o sobě říci, že máte organizační a analytické myšlení? Toužíte denně komunikovat v anglickém jazyce a rozšiřovat tak své znalosti? Zašlete nám své CV a společně zjistíme vaše možnosti.

Pracovní náplň

  • zajištění materiálu do vícero výrobních podniků
  • být součástí při vývoji nových materiálů
  • komunikace a budování vztahu s dodavateli, zákazníky a kolegy
  • zodpovědnost za správnost dat v informačním systému

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti logistiky nebo nákupu
  • zkušenosti ve vystudovaném oboru výhodou
  • pokročilou znalost anglického jazyka podmínkou
  • rozšířenou znalost MS Office (Excel)
  • organizační schopnosti a týmového hráče

Co nabízíme?

  • příspěvky na sport a volný čas
  • týden dovolené navíc
  • stravenky a pravidelné bonusy
  • home office
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové