OBCHODNÍK - ZAKÁZKOVÁ STROJNÍ VÝROBA

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní typ člověka s tahem na branku? Motivuje Vás částka na výplatní pásce? Orientujete se v problematice strojírenské výroby a máte technické vzdělání? Pak neváhejte zaslast svůj životopis! Výrobní společnost rozšiřuje tým a hledá novou posilu na pracovní pozici: OBCHODNÍK - ZAKÁZKOVÁ STROJNÍ VÝROBA (až 50000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky
  • KAM/AKVIZICE - 50/50
  • tvorba cenových nabídek
  • poskytování technického poradenství
  • monitoring trhu a konkurenceschopnosti

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ideálně v oboru strojírenství
  • praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • praxi v prodeji technického sortimentu
  • ochotu cestovat v rámci regionu
  • proaktivního člověka s výbornými vyjednávacími schopnostmi

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí a přátelský kolektiv
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní automobil pro soukromé účely (nová Škoda Fabia)
  • variabilní složku mzdy
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • stravování v areálu společnosti
  • svěřený region: 1/2 ČR
    místo výkonu práce: Brno