SPECIALISTA CLOUD PROSTŘEDÍ

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi technologický guru, který rád udává směr obláčků z Brna do celé Evropy? Nevadí ti pohodlná kancelář, tým zcestovaných expertů a přístup k nejnovějším technologiím? Tak pojď nám ukázat, kam vítr vane cloudy, a buď pro nás oporou ve světě cloudové infrastruktury.

Pracovní náplň

  • Technická podpora týmu, který vyvíjí nové aplikace v cloudovém prostředí
  • Podpora evropského IaaS a PaaS cloudového prostředí (server, storage, SAN, backup, hypervisor & provisioning platforma)
  • Konzultace rozvoje nejlepších řešení založených na požadavkách klientů z prostředí Iaas a Paas
  • Building a rozšiřování infrastruktury cloudových služeb
  • Proaktivní monitoring a modifikace existující architektury
  • Designování, implementace a konfigurace prostředí serverů, storage, SAN, backup a hypervisor platformy
  • Řešení incidentů spojených s cloudovou infrastrukturou
  • Podpora kolegů ostatních infrastruktur tak, aby spolupracovali jako tým jedné společné infrastruktury
  • Správa systémové dokumentace
  • Účast jednou za čtvrtrok na „server maintanance weekend“, kdy probíhají implementace
  • Je možné, že někdy vycestuješ do Německa na 3-4 dny (cca jednou za 2-3 měsíce), kde tvoje kolegyně už obdobnou roli vykonává

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s technickou realizací cloudových projektů a s multi-cloudovým prostředím, s designováním cloudových řešení, s administrací cloudů
  • Pokročilá znalost Software-Defined Data Center (SDDC, VDC)
  • Zkušenost s cloudovými IaaS platformami (Azure, Amazon Web Services, Google Compute Engine, OpenStack)
  • Zkušenost s technologiemi jako Docker, Kubernetes, Ansible, Chef, Puppet a podobně
  • Komunikace v angličtině na pokročilé úrovni
  • Velmi dobré schopnosti týmové práce, multitaskingu a troubleshootingu

Co nabízíme?

  • Máme kolárnu i sprchu!
  • Relax-room s fotbálkem a X-boxem, i terasu
  • Udělej si kurz angličtiny, němčiny nebo japonštiny a polovinu hradí firma
  • Ovoce, káva i čaj vždy na pracovišti
  • Vybereš si mobil podle svého gusta
  • Jsme team-building friendly
  • Spousta vzdělávacích kurzů a workshopů dle vlastního výběru
  • Home office máme v nabídce také, ale u nás ti bude dobře

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.