APLIKAČNÍ PODPORA S ANGLIČTINOU A NĚMČINOU (30 - 36 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Je svět technologií tvým koníčkem a rád komunikuješ s lidmi? Nedělá ti problém poradit ostatním v případě, že cokoliv týkající se provozu softwaru přestane fungovat tak jak má? Ovládáš angličtinu a ani němčina ti není cizí? V tom případě ti nabízíme skvělou šanci na získání zkušeností ve velké mezinárodní společnosti!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Poskytování aplikační podpory interním uživatelům
  • Údržba a diagnostika aplikací
  • Řešení závad, práce s EDI nástrojem
  • Spolupráci se specialisty

Co požadujeme?

  • Schopnost samostatně řešit problémy
  • Komunikativní angličtinu a němčinu
  • Zkušenost s pozicí IT podpory výhodu
  • Znalost základních EDI principů výhodou

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Libovolné využití benefitů – rozpočet minimálně 24.000 Kč
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost práce v home office
  • Možnost expertního růstu v prostředí nejmodernějších technologií

  • Lokalita: Praha, Nové Butovice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.