MANAŽER BOZP

mzdové ohodnocení

Třebíč

Jste specialista na BOZP a máte na této pozici zkušenosti? Orientujete se v legislativní úpravě BOZP a PO? Odpovězte na tento inzerát zasláním aktualizovaného životopisu a buďte součástí týmu mezinárodního výrobního koncernu, který hledá kolegu na pozici: MANAŽER BOZP

Pracovní náplň

  • Zajišťování BOZP na pracovišti
  • Vyhledávání a identifikace rizik na pracovišti
  • Školení zaměstnanců v oblasti BOZP
  • Práce s normami a legislativou

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Znalost oblasti BOZP
  • Samostatnost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost karierního růstu
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Zaškolení
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko