RESEARCHER CONSULTANT FOR IT

mzdové ohodnocení

Brno

Jste analytický typ a rád hledáte nové cesty? Baví Vás vyhledávání a orientujete se v IT termínech? Chcete se stát součástí jednoho z nejlepších týmů pro IT recruitment? Pak nám zašlete své CV

Pracovní náplň

    • Přijetí zakázky a její analýza
    • Sestavení inzerátů, tak aby zaujal
    • Prohledávání databází a sítí a nalezení vhodných kandidátů
    • Oslovování kandidátů (písemně) pro získání kontaktu
    • Úzká spolupráce s konzultanty
    • Snaha najít toho pravého

Co požadujeme?

    • Chuť učit se nové věci
    • Anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni
    • Praxi na obdobné pozici vítáme
    • Samostatnost, pečlivost, analytické myšlení
    • Chuť hledat a hlavně kreativitu

Co nabízíme?

    • Možnost pracovat v super týmu
    • 4 týdny dovolené (každý rok jeden den dovolené navíc) + 5 sick days
    • Stravenky
    • Příspěvek na penzijní připojištění po 1. odpracovaném roce
    • Občerstvení na pracovišti + benefitní systém + soutěže
    • Jazykové a odborné vzdělávání
    • Teambuildingy + firemní akce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Mgr. Vladimíra Marková
Team Leader

+420778779756
it@acjobs.cz
Skype

Divize ICT