SPECIALISTA KVALITY

Ovládáte základní nástroje managementu kvality? Máte zkušenosti s řízením projektů orientovaných na neustále zlepšování? Mluvíte navíc anglicky? Ano? Tak to hledáme přímo Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svých řad kolegu na pozici: SPECIALISTA KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aplikace nástrojů kvality jako FMEA, 8D a další
  • plánování jakosti výrobků postupem APQP
  • řízení projektů orientovaných na neustálé zlepšování
  • zodpovědnost za interní a dodavatelské audity
  • podílední se na zákaznických a certifikačních auditech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technické (kvalita výhodou)
  • znalost nástrojů managemetu kvality
  • znalost metod a nástrojů neustálého zlepšování
  • zkušenosti se systémovými a procesními audity
  • komunikativní angličtina
  • znalost MS Office
  • znalost práce v SAP (výhodou)

Co nabízíme?

  • odpovídající platové ohodnocení + bonusy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování, závodní jídelna
  • profesní a kariérní růst
  • příspěvek na pojištění

  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj