PROCESNÍ INŽENÝR V KVALITĚ

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Chcete být součástí týmu kvalitářů v mezinárodní strojírenské společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Máte zkušenosti s aplikací preventivních nástrojů kvality a prováděním interních auditů? Pojďte k nám a podílejte se s námi na zvyšování spokojenosti našich zákazníků! Do našeho super kolektivu hledáme aktivního kolegu s chutí do práce! PROCESNÍ INŽENÝR V KVALITĚ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení projektů s cílem zajištění a neustálého zlepšování jakosti
  • aplikace preventivních nástrojů kvality (FMEA, FTA, 8D, QFD)
  • plánování jakosti výrobků postupem APQP
  • provádění interních a dodavatelských auditů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, obor Management jakosti výhodou
  • znalost metod a nástrojů pro zlepšování kvality
  • znalost metodiky provádění procesních auditů
  • AJ na komunikativní úrovni
  • osobní iniciativu a chuť do práce

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní moderní společnosti s nejnovějšími technologiemi
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • dotované stravování v prostorách společnosti
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • roční příspěvek 5.000 Kč do programu Benefit plus
  • akciový program pro zaměstnance
  • přátelský kolektiv s nadšením pro kvalitu

  • Místo výkonu práce: Šumpersko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.