SPECIALISTA DODAVATELSKÉHO ŘETĚZCE s NJ

Neaktivní nabídka

až 35000 Kč

Působil/a jste v oblasti logistiky či plánování výroby, domluvíte se německy a nevadí Vám občasné cestování? Pak nás kontaktujte ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování dat od zákazníků a komunikace s nimi ohledně změn
  • tvorba a aktualizace karet zákazníků
  • sledování skladových zásob externích skladů
  • schvalování logistických reklamací
  • doprovod zákazníků při auditech
  • kooperace s výrobou, logistikou a odbytem
  • prezentace, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • zkušenosti z obdobné oblasti (logistika, plánování výroby)
  • aktivní znalost němčiny slovem i písmem
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • analytické myšlení
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • možnost dalšího kariérního růstu
  • příspěvek na dojíždění, případně možnost autobusového svozu
  • prémie za docházku, výkonnost a pracovní výročí
  • až 6 dní dovolené navíc
  • dotované stravování
  • místo výkonu práce: Rokycansko