RESEARCHER PRO IT

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pojďte pracovat pro personální agenturu, která nemá v rámci náboru IT specialistů konkureci. Denně budete v kontaktu s IT odborníky z těch nejlepších firem. Pomozte jim najít práci, která je jim "šitá na míru"!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vyhledávání a oslovování IT specialistů
  • Písemná komunikace v rámci sítě LinkedIn
  • Práce s interní databází kandidátů
  • Tvorba inzerce
  • Komunikace s Obchodními consultanty, Recruitery

Co požadujeme?

  • Zájem o obor IT, technologie
  • Zájem proniknout do oblasti moderního sourcingu
  • Zkušenosti se sítí LinkedIn - výhodou
  • Zkušenosti s analýzou CV - výhodou
  • Dobré vyjadřovací schopnosti
  • Kreativitu

Co nabízíme?

  • Přátelský kolektiv
  • Propracovaný systém odměňování
  • Interní soutěže
  • Možnost kariérního růstu
  • Teambuildingové akce
  • PC a mobil k soukromému využití

  • Moderní kanceláře v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sourcing@theones.cz.