KONZULTANT STROJÍRENSKÝCH PROJEKTŮ

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte technické vzdělání a dobrou představivost? Nechybí Vám zkušenosti z potravinářského provozu a zastáváte kreativní přístup? Víte, jak mít projekty pod palcem? Cítíte se během komunikace se zákazníky jako ryba ve vodě? Pak jste právě vy člověk, kterého hledáme. Určitě neváhejte se zašlete nám svůj životopis! Společnost, která patří ve svém odvětví mezi leadery na trhu, přijme do svého týmu novou posilu na pozici: KONZULTANT STROJÍRENSKÝCH PROJEKTŮ (28. – 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníkem
  • Inovativní návrhy technických řešení
  • Podílení se na zpracování výrobního procesu
  • Participace na vývoji sortimentu

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Orientaci v gastro prostředí – výhodou
  • Praxi z oboru chlazení nebo potravinářských technologií – výhodou
  • Samostatnost, flexibilitu, technickou inovaci
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Otevřený a týmový styl práce
  • 25 dní dovolené
  • Příležitost být součástí vývojových produktů
  • Stanbilní zaměstnání u rostoucí společnosti
  • Místo výkonu: okolí Letňan

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Ing. Klára Prunerová
HR Consultant

+420739234802
engineeringpraha@acjobs.cz
Skype

Divize Engineering