SPECIALISTA CELNÍ DEKLARACE

mzdové ohodnocení

Prostějov

Máte zkušenosti z pozice celního deklaranta? Pokud je chcete využít v mezinárodní firmě, je tato pozice přesně pro Vás! Firma vyvíjející technologie pro automotive segment hledá posilu na pozici: SPECIALISTA CELNÍ DEKLARACE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řešení celních záležitostí
  • koordinace přeprav v rámci EU a celého světa
  • potřebná administrativa
  • komunikace s celnicemi
  • spolupráce s centrálou v Německu

Co požadujeme?

  • ideálně VŠ vzdělání (u zkušeného člověka stačí SŠ)
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • komunikativnost, samostatnost
  • znalost systému SAP velkou výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • motivační bonusy dle dosažených výsledků
  • dovolenou navíc
  • 13. mzdu
  • dotované stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • místo výkonu práce: Prostějovsko