TECHNICKÝ REFERENT

Neaktivní nabídka

23000 - 33000 Kč

Vystudoval jste techniku a disponujete praxí v oblasti řízení či koordinace projektů? Hledáte novou pracovní příležitost? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis. Společnost plánující interní investiční akce hledá kolegu na pozici: TECHNICKÝ REFERENT (23 - 33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • příprava potřebných technickch podkladů
  • administrativní činnosti spojené s vedením projektů
  • zodpověnost za zpracování návrhů investiční akcí
  • spolupráce s příslušnými orgány, dodavateli a dalšími instituacemi
  • úzká kooperace s kolegy v týmu

Co požadujeme?

  • technické vzdělání se zaměřením na stavebnictví
  • praxi na obdobné pracovní pozici
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (vítáme)
  • znalosti v oblasti oboru stavebnictví
  • aktivní přístup, schopnost práce v týmu

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve společnosti s budoucností
  • možnost seberealizace a dalšího posunu
  • týden dovolené nad rámec zákona navíc
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • příspěvek na stravování a mnohé další

  • místo výkonu práce: nedaleko Žďáru nad Sázavou