KOORDINÁTOR PROCESŮ NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

Máte technické vzdělání a zkušenosti v oblasti procesního inženýringu ve výrobě? Hledáte novou výzvu a příležitost pro seberealizaci? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Výrobní společnosti zaměřující se na strojírenství hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: KOORDINÁTOR PROCESŮ NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ (od 35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba nových návrhů pro zlepšení procesů ve výrobě
  • vyhodnocení stávající procesů a aktuální situace
  • implementace zlepšení a vyhodnocování výsledků
  • úzká kooperace s vedoucími pracovníky
  • tvorba analýz, reportů a výstupů

Co požadujeme?

  • technické vzdělání
  • praxi na obdobní pozici ve výrobě
  • anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • orientaci v procesech neustálého zlepšování
  • inovativní přístup a chuť do práce

Co nabízíme?

  • velký prostor pro seberealizaci a další rozvoj
  • otevřený a férový přístup
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • školení, kurzy, další vzdělávání aj.

  • místo výkonu práce: Vysočina