SERVIS AUTOMATICKÝCH ZÁBRAN

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte vzdělání v oblasti elektro a za sebou praxi s dveřním systémem na fotobuňku?, (brána, závora, vrata) Umíte se samostatně rozhodovat, zodpovědně přistupovat k práci a vyhovuje vám flexibilní pracovní doba? Pak hledáme právě vás! Pošlete nám svůj životopis ještě dnes na pozici: SERVIS AUTOMATICKÝCH ZÁBRAN (35 - 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • starost o automatické dveře na fotobuňku
  • každodenní výjezd na garanční prohlídku, údržbu a servis
  • report společnosti o provedených opravách (1x za týden)
  • komunikace se zákazníkem
  • jednání s přepravními společnostmi

Co požadujeme?

  • vzdělání v oboru elektro
  • praxi s automatickými dveřními systémy
  • řidičský průkaz (aktivní řidič)
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • služební automobil i k soukromým účelům
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • zaškolení

    Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.