STROJNÍK/MANIPULANT - JIHLAVA

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste zodpovědná osoba s proaktivním přístupem k práci? Máte zkušenost na obdobné pozici nebo umíte manipulovat se stroji? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Máte zkušenost s obsluhou čelních nakladačů nebo strojů? Vlastníte řidičský průkaz, sk. T? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Nadnárodní výrobní společnost rozšiřuje tým a hledá nové kolegy/kolegyně na pracovní pozici: STROJNÍK/MANIPULANT - JIHLAVA

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • manipulace s materiálem (piliny, štěpky, aj.)
  • vykládky vagónů
  • převozy štěpky a recyklátu
  • pravidelná kontrola a údržba přiděleného stroje
  • plnění úkolů od mistra dřevoskladu
  • vyhotovení zápisu ze směn

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • praxi z výrobní společnosti - vítána
  • řidičský průkaz, sk. T
  • výborný zdravotní stav
  • ochotu pracovat na 12 hodinové směny

Co nabízíme?

  • zajímavou práci a přátelský kolektiv
  • možnost ubytování za zvýhodněných podmínek
  • náborový příspěvek 10 000 Kč po zkušební době
  • pravidelný docházkový bonus 2000 Kč
  • měsíční prémie a příplatky
  • stravenky
  • možnost zvýšení kvalifikace
  • postupný růst mzdy v průběhu zaměstnání
  • možný nástup: ideálně ihned
  • místo výkonu práce: Jihlavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Bc. Andrea Pulcová
HR Consultant

+420778402350
jobs@acjobs.cz
Skype

Divize Sales & Logistics