KONSTRUKTÉR S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Máte technické vzdělání a umíte pracovat v některém z 3D konstrukčních programů? Zvládnete se domluvit anglicky? Vyznáte se ve výkresové dokumentaci? Chcete pracovat v moderní inovativní společnosti, které není lhostejná ochrana životního prostředí? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost Vás ráda uvítá ve svých řadách na pozici: KONSTRUKTÉR S AJ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba a úprava příslušné technické dokumentace
  • Práce ve 3D konstrukčních programech
  • Podílení se na vývoji nových výrobků
  • Komunikace se zákazníky v anglickém jazyce
  • Spolupráce na změnovém řízení
  • Komunikace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (vhodné i pro absolventy)
  • Komunikativní znalost AJ – slovem i písmem
  • Znalost zásad technického kreslení, norem a standardů ve strojírenství
  • Praxi na pozici konstruktéra výhodou
  • Dobré komunikační dovednosti, prozákaznický přístup
  • Zkušenost se systémem CAD výhodou

Co nabízíme?

  • Práci v moderním inovativním prostředí, které je otevřeno všem novým nápadům
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dovolenou navíc
  • Odborná školení
  • 5 Sick Days
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dovolenou a životní pojištění

  • pracoviště Plzeňsko – Rokycansko