IT SUPPORT SPECIALIST

Neaktivní nabídka

mzdové ohodnocení

Louny

Jste IT nadšenec a hledáte uplatnění v mezinárodní společnosti? Máte povědomí o síťových protokolech a domluvíte se anglicky, na vyšší úrovni, než je „hmm I am …“? Pomozte nám s péčí o náš software a hardware a přidejte se do našeho týmu na pozici IT SUPPORT SPECIALIST.

Pracovní náplň

  • Stavba a instalace PC
  • IT podpora pro ostatní pracovníky
  • Konfigurace sítí a administrace serverů
  • Odpovědnost za aktuální licence a nákup HW
  • Preventivní údržba jednotlivých HW částí

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Technické znalosti z oblasti IT
  • Dobré znalosti Microsoft produktů
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Prostředí dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního rozvoje a růstu
  • Atraktivní finanční ohodnocení a bonusy
  • Zdravé a chutné jídlo v naší závodní jídelně
  • Zajímavé benefity všem našim pracovníkům

    Místo výkonu práce: Žatec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Bc. Zuzana Hejkrlíková
HR Consultant

+420737429718
usti@acjobs.cz
Skype