TECHNICKÝ REFERENT - SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Letectví je tvým koníčkem? Rád se budeš podílet na zajímavém projektu? Chceš dále rozvíjet své technické dovednosti? Důslednost a přesnost jsou Tvoje silné stránky. Pak je nevyšší čas, aby ses nám co nejdříve ozval! Protože, hledáme šikovného kolegu nebo kolegyňku na pozici: TECHNICKÝ REFERENT - SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • Zajištění prokazování v leteckém průmyslu
  • Vytváření plánů
  • Spolupráce s konstrukčním oddělením
  • Průběžná kontrola navrhnutých způsobů prokazování
  • Vytváření a správa technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Ukončenou VŠ technického směru
  • Alespoň krátkou praxi v elektrotechnice
  • Znalost technické legislativy
  • Pečlivost a důslednost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání od nejlepších
  • Stabilní zázemí silné společnosti
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Dotované stravování

  • Místo výkonu práce: Praha - východ