SPECIALISTA CONTROLLINGU - SVITAVSKO

mzdové ohodnocení

Svitavy

Baví vás práce s daty a čísly a chcete se realizovat v oblasti controllingu v zázemí nadnárodní společnosti? Ovládáte anglický nebo německý jazyk? Pak nám zašlete váš životopis ještě dnes! Nadnárodní výrobní společnost příjme do týmu kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA CONTROLLINGU - SVITAVSKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování měsíčních a ročních rozpočtů
  • výpočet hodinových sazeb
  • zpracování měsíčních výsledků hospodaření
  • zpracování prognóz a analýz nákladů a výnosů
  • zpracování pravidelných reportů
  • zpracování podkladů pro posouzení investičních záměrů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • aktivní znalost německého/anglického jazyka
  • velmi dobrou znalost MS Excel, práci s daty
  • zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • analytické myšlení, samostatnost

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • pravidelné navyšování mezd
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny k významným životním událostem

  • místo výkonu práce: Svitavsko