SPECIALIST PRO INFRASTRUKTURU

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Práce v IT Work Hubu s působností po celém světě. Baví tě práce v týmu? Vyznáš se sítích, MS Windows serverech, ASA firewalls a Websence technologiích? Rád bys využil svou dobrou angličtinu? Pojď do toho s námi jako síťový specialista!

Pracovní náplň

  • Komunikace v anglickém jazyce s ostatními IT týmy, v naší zodpovědnosti je více než 5000 serverů a 6 datacenter po celém světě
  • Monitoring infrastruktury
  • Poskytování druhé úrovně podpory pro interní zákazníky
  • Řešení incidentů a změn v oblasti sítí
  • Konfigurace a instalace služeb
  • Práce v Active Directory

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ oblasti IT výhodou
  • Komunikativní angličtinu
  • Porozumění celému chodu IT infrastruktury a jejich závislostí
  • Orientaci v sítích na úrovni CCNA nebo CCNP (výhodou)
  • Znalost serverových operačních systémů Windows
  • Zkušenost s Active Directory
  • Znalost serverové virtualizace VMware nebo Hyper-V
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (směny se mění po týdnu, noční je jen jeden týden v měsíci)
  • Analytické, organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Kromě zajímavého platu i měsíční a roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Propracovaný systém vzdělávání, možnost odborných certifikací
  • Zvýhodněné stravování
  • Penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Možnost cestovat na zahraniční cesty
  • Moderní prostředí v centru Brna – jedny z nejlepších kanceláří
  • Snídaně na pracovišti a teambuildingové akce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.