SPECIALISTA MATERIÁLOVÝCH TOKŮ s AJ Beroun

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Beroun

Máte zkušenosti s plánováním materiálových toků ve výrobní společnosti využívající kanban a tvorbou layoutů výroby? Jste schopni občas něco vyřídit v anglickém jazyce? Jste technicky zdatný a máte analytické myšlení? Pak je tato pozice určena právě Vám! Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive hledá kolegu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA MATERIÁLOVÝCH TOKŮ s AJ Beroun (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba layotů výroby
  • optimalizace materiálových zásob
  • plánování rozmístění materiálů
  • plánování logistických toků výroby
  • komunikace napříč odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi s plánováním materiálových toků ve výrobě
  • anglický jazyk – středně pokročilou znalost
  • znalost práce s MS Word a Excel
  • zkušenost se sériovou výrobou výhodou
  • analytické myšlení, vztah k technice, samostatnost

Co nabízíme?

  • kariérní růst
  • možnost dalšího vzdělávání
  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na sportovní akce
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj - Berounsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.