HR SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte za sebou výsledky v oblasti náboru a výběru lidí anebo chcete dostat příležitost se v oblasti personalistiky realizovat? Neváhejte a kontaktujte nás.

Pracovní náplň

  • nábor zaměstnanců pro výrobu, vedení vstupních pohovorů, testování, sepis pracovně právních dokumentů
  • organizace adaptačního procesu nových zaměstnanců
  • odpovědnost za oblast kvalifikace zaměstnanců (organizace školení)
  • vedení personální agendy, zpracování statistik a přehled
  • podpora jednotlivých útvarů společnosti v oblasti personální práce
  • práce s interními systémy

Co požadujeme?

  • velmi dobrou orientaci v zákoníku práce a souvisejících pracovně-právních předpisech
  • minimálně SŠ vzdělání
  • 2 roky zkušeností z oboru
  • znalost práce na PC
  • výborné komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • velký prostor pro vlastní seberealizaci
  • další vzdělávání a individuální rozvoj
  • kreativní práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • jazykovou výuku přímo na pracovišti
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky

  • lokalita: Teplice