PERSONALISTA PRO OPERÁTORSKÉ POZICE

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti v personální oblasti a chcete si ji prohloubit? Pak je tato pozice na míru ušitá právě pro Vás. Zašlete nám svůj životopis.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • vyřizování personální agendy operátorských pozic
  • příprava smluv a dalších dokumentů týkajících se pracovněprávních vztahů
  • vyřizování požadavků individuálních personálních žádostí
  • komunikace s kandidáty, vedením společnosti a personálními agenturami

Co požadujeme?

  • výborné komunikační schopnosti
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • znalost zákoníku práce
  • uživatelskou znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • 13. plat a bonusy
  • týden dovolené navíc

  • lokalita: Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.