VB.NET PROGRAMÁTOR (43 000 – 58 000 Kč)

Neaktivní nabídka

43000 - 58000 Kč

mzdové ohodnocení

Beroun

Máte zkušenosti s programovacím jazykem C# nebo VB.NET ve frameworku .NET? Je Vám blízký IT nebo elektrotechnický obor a chtěl/a byste prohloubit dosud nabyté znalosti? Nebojíte se mluvit anglicky? Pokud chcete být u zrodu unikátního SW a být součástí jedné z nejperspektivnějších výrobních společností, které se pyšní využívání nejmodernějších technologií, těším se na Vaše CV!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Výroba specifického SW, který programuje, řídí, testuje, kontroluje chod
  • Participace na oživování prototypů výrobních linek a robotů
  • Budete se podílet vývoji, vylepšování a instalaci zkušebních technologií

Co požadujeme?

  • Znalost programovacího jazyka VB.NET
  • Výhoda je znalost C#
  • Výhoda je znalost a zkušenost s automatizací/robotizací
  • Anglický jazyk alespoň na základní komunikativní úrovni
  • Orientace v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusového systému
  • 5 týdnů dovolené
  • Stabilní práce ve stabilní a rychle rostoucí společnosti
  • Stravenky, příspěvky na sportovní aktivity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Služby závodního lékaře

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.