Continuous Integration Engineer

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti se skriptovacími jazyky a rád byste se podílel na nově vzniklém projektu, který nemá ve světě konkurenci? Mezinárodní společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací a železniční dopravou hledá Continuous Integration Engineera. Pokud máte anglický jazyk na komunikativní úrovni a rád pracuje v prostředí Windows, tak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • práce s operačním systémem Windows

Co požadujeme?

  • Zkušenosti se skriptováním v Bash, nebo PowerShell
  • Základní znalost Python
  • Zkušenosti s průběžnou integrací za pomocí nástrojů Jenkins, GitLab, Travis nebo jiné
  • Vítána zkušenost s virtualizacemi
  • SVN, nebo podobné ( ClearCase, Git..)
  • Podmínkou anglický jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a dny volna navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odměny při jubileích
  • Systém Cafeterie
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Široké možnosti vzdělávání a mnoho dalších benefitů
  • Lokalita pracoviště: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.