TECHNICKÝ NÁKUPČÍ - NJ

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

V oblasti nákupu již máte za sebou více zkušeností z výrobní firmy? Denní komunikace v německém jazyce s dodavateli na globálním trhu pro Vás není překážkou, ale výzvou, stejně jako cestování do zahraničí v rámci práce? Pak využijte této příležitosti a podílejte se na projektech pro významnou mezinárodní firmu. TECHNICKÝ NÁKUPČÍ - NJ

Pracovní náplň

  • Zastřešení projektů v rámci nákupu ve všech závodech v daném regionu
  • Působení v rámci ČR i Evropy, cestování a komunikace v německém jazyce
  • Akvizice dodavatelů a jednání se stávajícími ohledně cen, termínů a dalších podmínek
  • Rating dodavatelů a práce na dílčích projektech redukce nákladovosti
  • Spolupráce s ostatními odděleními nákupu
  • Provádění analýzy trhu

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání, technický směr výhodou
  • Nutná je znalost německého jazyka
  • Minimálně 2 roky praxe v nákupu ve výrobní společnosti
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v mezinárodní společnosti s tradicí
  • Působení v zahraničí s možností využití německého jazyka
  • Profesní rozvoj v rámci zajímavé a samostatné práce
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na stravování
  • Mobilní telefon (zvýhodněný tarif), notebook
  • Odměny na měsíční a pololetní bázi
  • Poukázky na sport
  • Jazykové kurzy

  • Lokalita: Olomoucký kraj