PLÁNOVAČ VÝROBY – ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

26000 - 28000 Kč

Jste ambiciózní absolvent, který hledá uplatnění pro své znalosti? Toužíte využívat anglický jazyk při každodenní spolupráci se zahraničním závodem? Máte základní orientaci ve výrobních postupech? Zašlete nám CV a podíváme se společně na vaše možnosti uplatnění.

Pracovní náplň

  • přidělení potřebných materiálů pro výrobu
  • rozvržení práce na výrobních linkách
  • zajištění výroby ve stanovených termínech
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • aktivní znalost angličtiny
  • ukončené VŠ/SŠ vzdělání
  • základní znalost postupů pro technickou výrobu
  • uživatelskou znalost MS Office
  • ochotu pracovat i ve státní svátek
  • analytické myšlení a chuť dále se vzdělávat

Co nabízíme?

  • uplatnění pro čerstvého absolventa
  • finanční bonusy
  • denní využití anglického jazyka
  • příspěvky na sportovní aktivity
  • týden volna navíc
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvky na stravování

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové