RESEARCHER – Executive Search

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete se rozvíjet a nastartovat svou kariéru v oblasti lidských zdrojů? Rádi komunikujete s lidmi a nebojíte se „zvednout telefon a jednat“? Dokážete se domluvit anglicky či německy? Pak hledáme právě Vás! Společnost zabývající se přímým vyhledáváním pracovníků zejména do oblasti výroby hledá do týmu kolegu/kolegyni na pozici: RESEARCHER – Executive Search (fix od 26.000 Kč)

Pracovní náplň

  • aktivní oslovování kandidátů „head hunting“
  • zajištění celého procesu náboru
  • prvotní telefonická komunikace s uchazeči
  • komunikace s interními personalisty
  • pravidelná spolupráce s HR konzultanty v týmu

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • uživatelskou znalost MS Excel
  • organizační a komunikační schopnosti
  • praxe na podobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • dovolenou navíc (celkem 5 týdnů)
  • pružná pracovní doba
  • možnost práce z home office
  • zvýhodněné stravování
  • práce v malém týmu lidí
  • malé kanceláře – žádný openspace
  • spolupráce s odborníky a interními personalisty
  • místo výkonu práce: Praha – centrum
  • termín nástupu: IHNED/dohodou