COOPERATIVE BUYER

Neaktivní nabídka

až 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Umíte číst ve výkresech a zároveň jste komunikačně zdatný/á? Domluvíte se anglicky a chcete dál profesně růst v úspěšné nadnárodní společnosti? Pak neváhejte a kontaktujte nás! Rádi Vám pomůžeme k Vašemu vysněnému zaměstnání.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování poptávek a vyhodnocení konkurenčních nabídek
  • evidence kooperačních položek v databázi
  • kooperace při umístění objednávek
  • komunikace s dodavateli
  • organizace přípravy materiálu
  • řešení vzniklých reklamací

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • znalost čtení výkresové dokumentace, technologií opracování a způsobů obrábění
  • dobré vyjednávací a obchodní dovednosti
  • komunikační znalost AJ
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • zajímavou příležitost v mezinárodním prostředí významné společnosti
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky nebo možnost závodního stravování
  • vzdělávací kurzy a příspěvek na vzdělání
  • firemní akce
  • pracoviště Plzeň město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.