SPRÁVCE VÝROBNÍHO AREÁLU

Neaktivní nabídka

od 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte technické vzdělání a zkušenosti s údržbou a správou budov v rámci výrobního areálu? Jste manuálně zruční a máte chuť pustit se do něčeho nového? Jste samostatní, je na Vás spolehnutí a rádi komunikujete s lidmi? Hledáte novou pracovní výzvu? V tom případě není na co čekat, napište nám a ucházejte se o pracovní pozici: SPRÁVCE VÝROBNÍHO AREÁLU (28 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za správu budov a pozemků v rámci výrobního areálu
  • udržování venkovního prostředí firmy (letní a zimní údržba)
  • spolupráce s kolegy i externími společnostmi
  • zajištění údržby budov a výrobních prostor
  • spolupráce s technickým úsekem

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z obdobné pozice PODMÍNKOU
  • manuální zručnost a aktivní přístup
  • zodpovědnost a schopnost samostatného rozhodování
  • angličtina VÝHODOU, nikoli podmínkou

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v týmu silné společnosti
  • 13. mzdu, 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na kulturu a volný čas
  • příspěvek na stravování a další benefity
  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.