JUNIOR ÚČETNÍ NA HRADECKU

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte vystudovanou ekonomickou školu, ovládáte základy účetnictví a komunikace v angličtině Vám nedělá problém? Hledáme právě Vás, zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní firma sídlící v Hradci Králové hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: JUNIOR ÚČETNÍ NA HRADECKU

Pracovní náplň

  • Vedení pokladny
  • Příjem a výdej peněz
  • Účtování dodavatelských faktur
  • Administrativa spojená s cestovními příkazy
  • Vyhodnocování účetních analýz
  • Spolupráce se všemi zaměstnanci firmy

Co požadujeme?

  • SOŠ s ekonomickým zaměřením
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní využití)
  • Základy účetnictví
  • Znalost MS Office – především Excel
  • Řidičský průkaz B

Co nabízíme?

  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jeden týden dovolené navíc
  • Příspěvek na divadlo, kino a sport
  • Školící program

  • Místo výkonu práce: okres Hradec Králové