POKLADNÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Rádi si pohráváte s čísly, logicky přemýšlíte a snadno komunikujete v anglickém jazyce? Máte rádi při své práci pořádek a řád? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobce v Hradci Králové hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: POKLADNÍ ÚČETNÍ.

Pracovní náplň

  • Správa pokladny
  • Fakturace
  • Práce s hotovostí (týdenní a měsíční inventury pokladny)
  • Zpracování nákladů a reportů
  • Účtování závazků

Co požadujeme?

  • SŠ ekonomického směru
  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • Samostatnost a pečlivost
  • Analytické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.