SUPPORT CONSULTANT PRO CRM

Neaktivní nabídka

mzdové ohodnocení

Brno

Máte zkušenosti s Microsoft Dynamics CRM a vyznáte se v IT oblasti? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti se stabilním zázemím a možností kariérního růstu? Angličtina Vám nedělá problém?

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    • Podpora MS Dynamics CRM a satelitních aplikací
    • Konfigurace a úpravy systému MS Dynamics CRM
    • Spolupráce s implementačním týmem
    • Reporting
    • Možnost podílet se na projektech v zahraničí

Co požadujeme?

    • Pokročilou znalost anglického jazyka (každodenní komunikace)
    • Znalost MS-Office - pokročilý uživatel
    • Základní znalost databázových technologií, MS-Access nebo MS-SQL
    • Znalost internetu a webových technologií
    • Základní znalost CRM systémů výhodou

Co nabízíme?

    • Osobní rozvoj formou detailního Training programu (interní / externí školeni / softskills, technická školeni, projektová metodologie)
    • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
    • Práce na zajímavých projektech
    • Mladý a dynamický kolektiv
    • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.