BOZP SPECIALISTA (35 - 55 000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte rádi na pracovišti pořádek? Baví Vás hledat a zkoušet nové nápady na neustálé zlepšování v oblasti BOZP? Toto je velká příležitost, jak se stát součástí firmy v oblasti výroby a přispět tak svými nápady, které můžete realizovat. Dobrý důvod proto, nám zaslat životopis co nejdříve.

Pracovní náplň

  • kontrolovat a posuzovat bezpečnostní rizika a ostatní oblasti BOZP
  • navrhovat a realizovat opatření ke zlepšení či nápravě stávajících procesů
  • aktivní školení nejen nových zaměstnanců
  • vytvářet reporty pro management
  • sledovat legislativní změny a standardy v oblasti BOZP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (odborný směr BOZP výhodou)
  • předešlá praxe na podobné pozici min. 2 roky
  • pokročilá znalost legislativních předpisů a problematiky
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • organizační, prezentační a komunikační schopnosti a dovednosti

Co nabízíme?

  • špičkové pracoviště mezinárodní společnosti s možností vycestovat na zahraniční pracovní cesty
  • zkrácenou pracovní dobu na 7,5h
  • výběr z několika chutných jídel každý den
  • relax room, protože nejlepší nápady má odpočatá mysl
  • můžete si zatančit na firemním plese nebo přivést svoji rodinu na Family days
  • 25 dní dovolené a extra volné dny, které strávíte s rodinou při významných událostech
  • Lokalita: Brandýs nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.