DATA CENTER SPECIALIST

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Staňte se součástí týmu, který spravuje data centra mezinárodní společnosti. Buďte těmi, kteří řeší ty nejsložitější problémy v rámci této sféry. Pracujte v rámci mezinárodního týmu!

Pracovní náplň

  • Správa Backup systémů
  • Správa Storage Area Network
  • Práce v rámci virtuálních prostředí přes VMware tool
  • Administrace Windows serverů a nástrojů Active directory

Co požadujeme?

  • Zkušenost se správou data center
  • Zkušenost s administrací Windows serverů a správou Active directory prostředí
  • Zkušenosti s virtuálním prostředím (VMware)
  • Znalost procesů ITIL
  • Schopnost komunikovat plynule v anglickém jazyce

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 2 Sick days
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Teambuildingové akce
  • Možnost zahraničních cest

  • Pracoviště: v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.