SPECIALISTA PRODEJE s AJ Zdiby

Neaktivní nabídka

26000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Je pro Vás lákavá práce v logistice? Oblast průmyslové výroby je směr, kterým byste se chtěli dále ubírat? Baví Vás komunikace v cizím jazyce? Pak je tu příležitost právě pro Vás! Nadnárodní automotive společnost hledá nového kolegu na pozici: SPECIALISTA PRODEJE s AJ Zdiby (26-36.000 Kč)

Pracovní náplň

  • podpora pro zákazníky
  • vyřizování objednávek
  • koordinace termínu dodání
  • příprava dodacích listů a faktur
  • komunikace s přepravci
  • spolupracování s výrobou
  • komunikace i se zahraničními zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenosti v prodeji jsou vítány
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost práce s MS Word a Excel
  • komunikativnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • teambuilding
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Zdiby (cca 10 min. od metra Kobylisy)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.