SPECIALISTA pro FACILITY s AJ nebo NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s řešením pronájmů budov a s tím souvisejících nájemních smluv nebo se chcete v této oblasti něco nového naučit? Jste zodpovědný, spolehlivý s dobrými organizačními schopnostmi? Komunikujete anglickým nebo německým jazykem? Pak je tato pozice právě pro Vás! Mezinárodní obchodní společnost velice známá na trhu hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA pro FACILITY s AJ nebo NJ (30-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • správa nájemních smluv
  • práce s interním systémem
  • archivace smluv
  • denní komunikace s majiteli
  • administrativa ohledně pronajímaných prostor
  • komunikace s účetním oddělením
  • aktivní vyhledávání nových prostor k pronájmu

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenost se správou smluv a jejich dokumentace
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • znalost práce s MS Word a Excel
  • zodpovědnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • práce ve stabilní společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • teambuilding
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha východ (10 minut autobusem od metra Opatov)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.