PRODUCT MANAGER Praha-východ

Neaktivní nabídka

34000 - 44000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušený s tvorbou a zaváděním produktu na trh? Máte v sobě kreativitu? Rádi komunikujete v anglickém jazyce? Máte dobré organizační a komunikační dovednosti? Pak je tato pozice právě pro Vás! Retailová společnost působící v maloobchodě hledá posilu do svého týmu na pozici: PRODUCT MANAGER Praha-východ (34-44.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba produktu přidělené značky
  • aktivní vyhledávání produktů
  • kontrola aktuálního vývoje na trhu
  • sledování aspektů, které musím produkt splňovat
  • interní i externí komunikace
  • vedení reportu pro management

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • prokazatelná zkušenost se zaváděním produktu na trh
  • znalost anglického jazyka
  • znalost německého jazyka výhodou
  • uživatelská znalost MS Word a Excel
  • proaktivní schopnost
  • zodpovědnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • práce ve stabilní společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • mobilní telefon a notebook i k soukromím účelům
  • teambuilding
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha východ (10 minut autobusem od metra Opatov)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.