INŽENÝR VÝROBY – I PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jsi čerstvým absolventem a je ti blízký pojem průmyslové inženýrství? Nebojíš se komunikovat v angličtině? Poohlížíš se po práci, kde bys nasbíral cenné zkušenosti a láká tě prostředí výrobní společnosti? Pak hledáme právě Tebe! Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: INŽENÝR VÝROBY – I PRO ABSOLVENTY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Příprava a zajištění efektivní výroby nových produktů
  • Spolupráce při zlepšování procesů
  • Komunikace se zahraničními partnery v anglickém jazyce
  • Optimalizace rozvržení pracovišť a procesů
  • Tvorba výrobní dokumentace
  • Práce s firemním systémem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Pokročilou znalost práce s PC – MS Office
  • Znalost programu AutoCAD/Solid Edge výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zajímavou a perspektivní příležitost s možností dalšího rozvoje
  • 13. a 14. mzdu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolenou navíc
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovanou mezinárodní kuchyni
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.