LOGISTIK-DISPONENT MATERIÁLU s AJ Berounsko

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Beroun

Máte zkušenosti s objednáváním dodávek materiálu a s optimalizací skladových zásob? Jste organizačně schopní a domluvíte se anglicky se zahraničními dodavateli? Dokážete vyřešit případné logistické neshody s chladnou hlavou? Potom hledáme právě Vás! Zahraniční výrobní společnost se závodem na Berounsku hledá kolegu/kolegyni na pozici: LOGISTIK-DISPONENT MATERIÁLU s AJ Berounsko

Pracovní náplň

  • plánování dodávek materiálu na základě potřeb výroby
  • pravidelná komunikace s dodavateli
  • spolupráce s dalšími odděleními (nákupu, výroba …)
  • optimalizace nákupních a logistických procesů
  • řešení případných reklamací, nedodržení termínů a jiných vzniklých neshod

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné úrovni (plánovač materiálu, disponent)
  • komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office, znalost SAP výhodou
  • výborné organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • sick days
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • termín nástupu: IHNED (nebo dohodou)
  • místo výkonu práce: Berounsko