OPERÁTOR SKLADOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

17000 - 21000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Můžete nabídnout své zkušenosti na pozici skladník nebo řidič VZV? Jste ochotni pracovat na dvě směny? Láká Vás práce ve skladu spojená s administrativou v okrese Hradec Králové? Pak hledáme právě vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodné kandidáty na pozici: OPERÁTOR SKLADOVÁNÍ

Pracovní náplň

  • manipulace s VZV
  • kooperace s oddělením nákupu a výroby
  • příjem a expedice materiálu
  • zajištění a inventarizace skladových zásob

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • řidiče vysokozdvižného vozíku – výhodou
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost AJ/NJ pro základní komunikaci
  • uživatele balíčku MS Office
  • pracovitou a spolehlivou osobnost

Co nabízíme?

  • týden volna navíc
  • závodní stravování
  • roční prémie
  • výuku cizích jazyků
  • příspěvky na připojištění
  • uplatnění pro šikovného absolventa

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové