PRACOVNÍK ČISTÉ VÝROBY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Ovládáte práci s výrobními stroji a jste manuálně zruční? Máte představu opravdu čistého pracovního prostředí a hledáte novou pracovní příležitost v Praze? Pak na nic nečekejte a využijte jedinečnou příležitost stát se součástí týmu významné mezinárodní společnosti, která působí v potravinářském průmyslu, a nyní hledá do svých řad posily na pozici: PRACOVNÍK ČISTÉ VÝROBY (25 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • práce v potravinářské výrobě (dvousměnný provoz)
  • nastavení výrobních zařízení dle aktuálních požadavků
  • zajištění plynulého výrobního procesu
  • zodpovědnost za sanitaci zařízení
  • dodržování bezpečnosti a zákonných norem při práci

Co požadujeme?

  • Min. vyučen v ideálně technickém oboru
  • zkušenosti z pozice operátora ve sterilním prostředí
  • praxi s obsluhou strojů v potravinářské výrobě - výhodou
  • základní laboratorní zručnost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • fyzickou zdatnost, spolehlivost a pracovitost

Co nabízíme?

  • zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • práci na HPP s nástupem možným IHNED
  • příspěvek na stravování, dopravu a ubytování
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • kafeterii, odborné školení

  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.