PROCESNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte technické vzdělání a orientujete se v oblasti výrobních technologií a zavádění nových výrobků? Komunikujete v anglickém jazyce? Pak jste pro nás ten správný člověk! Změňte svůj profesní život, zašlete mi Váš životopis a začněte pracovat jako PROCESNÍ INŽENÝR!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění plynulé výroby
  • Optimalizace procesů a pracoviště
  • Komunikace se zahraničními dodavateli v anglickém jazyce
  • Permanentní vývoj a zlepšování existujících zařízení
  • Spolupráce napříč odděleními
  • Tvorba příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
  • Pokročilou znalost práce s PC – MS Office, AutoCAD/Solid Edge výhodou
  • Proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně 13. a 14. mzdy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Pravidelný růst mezd
  • Možnost kariérního růstu a jazykových kurzů
  • Příspěvek na dojíždění
  • Penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Slevy na firemní produkty

  • Místo výkonu práce: Plzeň