SERVISNÍ TECHNIK ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Manuální zručnost je předpokladem výkonu mnoha povolání, ale málokde ji využijete v takové míře, jako zde. Dále se Vám bude hodit odolnost vůči stresu - co může být pro servisního technika náročnější, než porucha traktoru v období žní? Pokud máte vztah k moderní zemědělské technice a zájem o zajímavou práci, neváhejte! Servisní centrum zemědělské techniky se sídlem na Olomoucku hledá pro rozšíření kolektivu vhodného kandidáta/tku na pozici SERVISNÍ TECHNIK ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ, OLOMOUCKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Záruční a pozáruční servis zemědělské techniky
  • Diagnostika závad strojů a jejich odstranění
  • Komunikace se zákazníkem, technická podpora
  • Služební cesty k zákazníkovi po celé Moravě

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru (automobilní, strojírenská…)
  • Vztah k zemědělské technice, automobilům, motorkám
  • Práce s PC - MS Office
  • Základy NJ nebo AJ pro práci s dokumentací
  • ŘP sk B, C, T
  • Časová flexibilita, ochota cestovat k zákazníkovi, manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Podpora při zaškolení, možnosti školení v zahraničí
  • Nadstandardní odměny, věrnostní bonusy
  • 13. plat
  • Moderní zázemí, příjemný kolektiv
  • Plně vybavené referenční vozidlo, mobil, notebook
  • Stabilní práci

    Místo výkonu práce: Prostějovsko