JUNIOR OBCHODNÍK - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

od 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Jste obchodník tělem i duší? Máte pouze krátkodou praxi, ale chcete se i nadále věnovat obchodní činnosti? Znáte prostředí výrobních firem nebo automotive? Domluvíte se anglicky? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: JUNIOR OBCHODNÍK - AUTOMOTIVE (od 28000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zahraničními zákazníky
  • spolupráce napříč společností (oddělení výroby, aj.)
  • uzavírání smluv
  • poskytování technického poradenství
  • občasné služební cesty či veletrhy

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání technického zaměření
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka - nutností, další jazyky výhodou
  • znalost výkresové dokumentace
  • ochotu cestovat
  • člověka s obchodním duchem a smyslem pro pořádek

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v německé společnosti
  • provizní systém
  • jazykové kurzy
  • 13. a 14. plat
  • stravenky
  • referenční vůz - Škoda Octavia
  • místo výkonu práce: Třebíčcko