ELKTROKONSTRUKTÉR - PRAHA

29000 - 32000 Kč

Máte alespoň základní znalosti elektrokonstrukce, ve kterých se chcete dále rozvíjet? Nedávno jste dostudoval/a a potřebujete získat praxi? Chcete si rozšířit vzdělání v oboru a vyhlášku č.50/1978 Sb.? Pak je tohle nabídka právě pro VÁS!!! česká společnost zaměřená na výrobu pro trakční techniku hledá posilu na pozici: ELEKTROKONSTRUKTÉR - PRAHA (29-32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • Tvorba elektrotechnické dokumentace
  • Kontrola specifikace dle požadavků zákazníka
  • Zajišťování vzorků a prototypů pro zkoušky
  • Změny v konstrukci při výskytu problémů
  • Vývojové a výrobní zkoušky a jejich vyhodnocení

Co požadujeme?

  • SŠ/ÚSO/VŠ elektrotechnická
  • Platná vyhláška č. 50/1978 Sb. §5
  • Znalost konstrukce v CAD (AutoCAD, Inventor)
  • Flexibilita, samostatnost, odpovědnost
  • ŘP sk. B - výhodou

Co nabízíme?

  • Roční zácvikový program
  • 5 týdnů dovolené
  • Výkonové a další bonusy, zajímavý motivační program
  • Penzijní připojištění
  • Dotované stravovàní
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost uplatnění i pro absolventy
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Systém odborného zaškolení (vyhl.50/78 Sb., vyhl.100/95 Sb., 3D CAD, správa dat)
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v pobočkách společnosti

  • Místo výkonu práce: Praha
  • Nástup: ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Filip Rampák
Team Leader

+420775787064
engineeringpraha@acjobs.cz
Skype

Divize Engineering